بازگشت

  برگزاری جلسات بازخوانی عملکرد تولید و برنامه ریزی سال 97

  دانلود فایل

  تاریخ آخرین بروز رسانیدوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

  مدیر عامل محترم کلیه شرکتهای تولید کننده دارو

  موضوع: برگزاری جلسات بازخوانی عملکرد تولید و برنامه ریزی سال 97

   

  با سلام و احترام؛

       نظر به این که  این اداره کل در نظر دارد از هفته آخر خرداد ماه، برنامه بازخوانی حضوری عملکرد تولید و برنامه ریزی شرکت های تولید کننده را با تکیه بر داده های موجود در سامانه رولینگ به انجام رساند؛ به اطلاع می‌رساند از تاریخ یکشنبه 20/3/97 تا تاریخ چهارشنبه 23/3/97 سامانه رولینگ کلیه شرکت ها باز بوده و امکان تصحیح و ورود داده ها فراهم خواهد بود.

       مقتضی است دستور فرمایید در محدوده زمانی یاد شده، داده های مربوط به داروهای آن شرکت به صورت صحیح به روزرسانی گردد و اطلاعات نهایی به همراه موجودی مواد اولیه هر دارو در جلسه بازخوانی مربوط به آن شرکت، ارائه شود. ضمنا رعایت موارد زیر الزامی است:

  1. از آنجا که پایش بازار دارویی بر اساس داده های موجود در رولینگ بوده و شرکت در خصوص تامین بازار دارویی متعهد می باشد، مقتضی است در جلسه بازخوانی علاوه بر مدیر عامل، مسوول فنی، مدیر تولید (یا مدیر برنامه ریزی) و مدیر بازرگانی محترم شرکت، فرد تکمیل کننده رولینگ نیز حضور داشته باشد.
  2. در هنگام تکمیل رولینگ دقت گردد تا در ستون مربوط به "موجودی قبل از آزادسازی" صرفا تعداد داروی تولید شده ای اعلام شود که هنوز به پخش تحویل نشده و از اعلام توان تولید دارو بر اساس موجودی ماده اولیه و ... در این ستون خودداری گردد.  

   

  دکتر اکبر برندگی - مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل

   

   

   

بخش نظرات
نظر دهید

Browse by Audience

لینکهای داخلی

Browse by Audience

لینکها