اخبار

بازگشت
  مدیر کل نظارت بر فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو:

  سیاست بر چابکی، شفافیت و تسریع در امور بنا نهاده شده است/تشریح تفویض و برونسپاری امور محوله و وظایف اجرایی به دانشگاهها

  دانلود فایل

  تاریخ آخرین بروز رسانیدوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

  مدیر کل نظارت بر فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو با بیان اینکه سیاست بر چابکی، شفافیت و تسریع در امور بنا نهاده شده است؛تفویض و برونسپاری برخی امور محوله و وظایف اجرایی به دانشگاهها را تشریح کرد.

  دکتر امیر حسین جمشیدی در گفتگو با ایفدانا  اظهار داشت: دوره ای که در آن بسر می بریم بی شک یکی از موفق ترین دوره های کاری حوزه فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل بوده است  زیرا علاوه بر  افزایش قابل توجهی که در تعداد ثبت افراورده ها این حوزه داشته ایم از منظر تشکیلاتی نیز موفق به پیمودن گامهای موثری شده ایم.

   

   مدیر کل نظارت بر فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در تشریح این مطلب گفت: پس از ایجاد مدیریت و ادارات متناظر در معاونتهای غذا و داروی استانها  که در مجموع شامل14دانشگاه سطح یک، 14 دانشگاه سطح دو، 9دانشگاه سطح سه و 5 دانشگاه سطح چهار می باشد؛  برخی امور محوله و وظایف اجرایی را به دانشگاهها تفویض و برونسپاری کردیم.

   

  وی موارد تفویض اختیار به قطبها بر اساس رای کمیته فنی را شامل  انجام بازدید ادواری از کارخانه های تحت پوشش و بازدیدهای درخواست موافقت اصولی عنوان کرد و از  بازدیدهای درخواست پروانه تاسیس و GSP/GDP از مراکز پخش سراسری و استانی و همچنین انجام بازدید از داروخانه های طرح ساماندهی به عنوان دیگر موارد واگذار امور نام برد.

  دکتر جمشیدی با بیان اینکه سیاست کلی سازمان غذا و دارو در این دوره بر چابکی، شفافیت و تسریع در امور بنا نهاده شده خاطر نشان کرد: یکی از مصداقهای موثر در این مسیر تفویض اختیارات به معاونتهای غذا و دارو بوده است.

  این مقام مسئول در سازمان غذا و دارو در پایان  رسیدگی به شکایات و فراخوان محصول و انجام PMQC محصولات تحت پوشش بر اساس برنامه اعلامی را از دیگر برونسپاریهایی دانست که از سوی اداره کل متبوعش به دانشگاهها واگذار گردیده است

بخش نظرات
نظر دهید

Browse by Audience

لینکهای داخلی

Browse by Audience

لینکها