اخبار

بازگشت
  مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو:

  شکوفایی و رونق اقتصادی با نگاه جهانی به صادرات/کیفیت و نظارت در اولویت برنامه ها

  دانلود فایل

  تاریخ آخرین بروز رسانیچهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

  مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تولیدات تجهیزات پزشکی در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی حمایت می شوند اظهار داشت: تجهیزات پزشکی تولید داخل که باعث اشتغالزایی و رونق اقتصادی می شوند باید نگاه جهانی برای صادرات داشته باشند.

  دکترمحمود بیگلر، مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدانا "، با بیان اینکه تولیدات تجهیزات پزشکی در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی حمایت می شوند اظهار داشت: تجهیزات پزشکی تولید داخل که باعث اشتغالزایی و رونق اقتصادی می شوند باید نگاه جهانی برای صادرات داشته باشند.

  وی افزود: نظارت بر تولید و کنترل کیفی از مقوله های مهمی است که در اولویت برنامه های اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو قرار دارد و شرکت های تولیدی باید این دو مقوله مهم را رعایت کنند تا بتوانند صادرات داشته باشند.

  دکتر بیگلر ادامه داد: کیفیت تجهیزات پزشکی باید در همه زمینه ها کیفیت ایده آل باشد که در این زمینه جلسات متعددی را با انجمن ها داشته ایم و تاکید کرده ایم که باید نظارت بر کیفیت در اولویت باشد که دراین صورت می توانیم صادرات به تمام دنیا داشته باشیم.

  مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک تمامی شرکت های تولیدی ما بتوانند صادرات چشمگیری را به تمامی کشور ها داشته باشند.

بخش نظرات
نظر دهید

Browse by Audience

لینکهای داخلی

Browse by Audience

لینکها